Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir ?


Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir ?

  Güzelliğin büyük sırrı salyangoz kremi cilt lekeleri ve sivilce izlerinin tedavisi adına oldukça idealdir. Kusursuz bir cilt yapısına sahip olmak isteyenlerin bir numaralı adresi olarak değerlendirilen salyangoz kremi doğum sonrasında oluşan çatlaklarında giderilmesine yardımcı olmaktadır. Salyangoz kreminin içerisinde yer alan salyangoz salgıları cildi tedavi edici özelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Salyangozların ürettiği salgılar cildin onarılması ve yenilenmesi adına oldukça idealdir.

Eğer boyun bölgeniz de ince çizgiler var ise salyangoz kremini tercih edebilirsiniz. Salyangoz kremi kullanımı sonrasında boyun çizgilerinden gözle görülür değişimi fark edeceksiniz. Eğer traş sonrasında cildinizde yara ve kabarma problemi ile karşı karşıya kalıyorsanız salyangoz kremini deneyebilirsiniz. Kremi problemli bölgeye ince bir tabaka halinde sürerek düzenli olarak uygulamaya alabilirsiniz. Yara izi tedavisi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen salyangoz kremi kuru ciltteki pullanma probleminin de geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır.

Güneş lekelerinin giderilmesini sağlayan salyangoz özleri aynı zaman da  cilt tonunda ki eşitsizliğine de iyi gelmektedir. Parlak ve canlı bir cilt tipine sahip olmak isteyenleri en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan salyangoz kremi cildinizin olduğundan daha genç görünmesini sağlar. Bununla birlikte yaşlanma etkilerini de geciktirir. Salyangoz kreminin içerisinde cildi tedavi eden kolajen , elastin ve çeşitli vitaminler yer almaktadır. Cildinizin yenilenmesi ve fresh görünmesini isteyenlerdenseniz salyangoz kremini mutlaka denemelisiniz.