Kızın Sizden Etkilendiğini Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?


Kızın Sizden Etkilendiğini Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Erkekler için bir kızın etkilenip etkilenmediği ya da hoşlanıp hoşlanmadığı sorusu en çok kafa karıştıran sorulardan biridir. Çünkü, kızlar yanlış anlaşılmaktan korktukları, aşırı gururlu oldukları, ilk adımı erkekten bekledikleri ve benzeri sebeplerle genellikle erkeklere olan ilgilerini her zaman gizlerler. Bir kızın sizden hoşlandığını anlamak oldukça zor bir durum olmakla birlikte kızdan kıza değişen bir durumdur. Yinede, kızların etkilendiğini belli ettiği hallerde vardır.

Bir Kızın Sizden Etkilendiğini Nasıl Anlarsınız?

Aynı ortamda olduğunuz yada yolda, otobüste, şurda burda karşılaştığınız bir kızın sizden etkilendiğini anlayabileceğiniz birkaç ipucu bulunmakla birlikte her kızın farklı özelliklere, farklı huylara sahip olduğunu unutmayın. Kızlar genellikle bir erkekten hoşlandığında yada erkeğin ilgisi onu etkilediğinde ilk olarak saçlarıyla oynar. Karşılıklı olarak göz göze gelmekten korkar yada kaçınır. Fakat, bazı kızlarda göz göze gelebilmek için can atar. Gözlerine baktığınızda o sevimli gülümsemeyi hissedebiliyorsanız, sizden hoşlanma ihtimali üzerinde durabilirsiniz.

Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Kızları anlamak oldukça zordur. Bir kız hoşlandığı kıza trip atıp, ona dünyanın en büyük eziyetlerini yaparken, başka bir kız etkilendiği erkeğin üzülmemesi için elinden geleni yapan yada ona çok iyi davranabilmektedir. Ağırlıklı olarak kızlar için bir erkekten etkilendiğini göstermek yerine, onunla daha fazla vakit geçirerek yada onunla aynı ortamda bulunarak erkekten ilk hamlenin gelmesi beklemektir. Erkek hoşlandığını belli etmişse, kız yinede olumlu davranışlarda bulunmayabiliyor. Kızlar ağır olmayı, etkilensede etkilenmemiş gibi yapmayı sever. Eğer erkek ilgisini belli ettiyse yada bir şekilde söylemişsede, kız olumsuz tepkiler vererek basit kız olduğunu düşünmenizi istemeyebilir. Aynı zamanda kızlar ilk aşamada sevginizi tartacaktır. Yani, ilk etapta sizden hoşlanmamış gibi davranabilir. Fakat, ona olan sevginizi gösterebilir ve abartıya kaçmadan bir süre daha sevginize sahip çıkabilirseniz ve ufak bir umut ışığı varsa, sonunda meyvelerini toplamaya başlayacaksınızdır.

Kızlar Hoşlandığını Belli Eder mi?

Bir kızın hoşlandığını anlamak için hareketlerinede bakmak gerekir. Normal hayatta hareketli bir insanken sizin yanınızda utangaç, çekingen oluyorsa yada normalda çekingen bir insanken sizin yanınıza geldiğinde sarhoş gibi oluyorsa, bu size olan aşkının boyutunu gösterecektir. Özellikle kızlar etkilendiği erkekle uzun süre normal arkadaşsa ve aynı ortamda bulunuyorsa, gülümsemeleri artacaktır. Ufak tefek esprilerde bile yerden toplanacak hale gelebilir.

Ortak Bir Arkadaş Her Zaman İşe Yarayabilir

Bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını ya da sizden etkilendiğini merak etme nedeniniz ona açılma evresinde olmanız ise bunun pekte bir önemi yok. Çünkü, hislerinizi söylemeniz için onun sizden etkilenmesini beklemeniz gerekmez. Kimi kızlar her erkeğe eşit yaklaşımda bulunurlar, bunun nedeni ise önce erkeğin ilgi duymasını, sevmesini, hoşlanmasını ister, sonrasında ise kendisini seven erkeğe tutulabilir ve aşık olabilir. Yinede, işinizi sağlama almak istiyorsanız, çok zaman ihtiyacınız olabilir. Çünkü, kızları tanımak kısa sürede olabilecek bir durum olmadığı gibi ortak bir kız arkadaşınız varsa bunu öğrenmek için işiniz daha kolay olabilir.