Findeks Nedir ? Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?


Findeks Nedir ? Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Türkiye'nin en önemli dokuz bankasının ortak kurduğu Kredi Kayıt Bürosu A.Ş tarafından hizmete sunulan Findeks, bireysel ve kurumsal sektöre yönelik sunulmuş yeni bir finansal hizmet sağlayan uygulamadır.

Findeks, finans sektöründe sizin nasıl göründüğünüzün bir karşılığıdır. Findeks'i kullandığınız takdirde, finansal durumunuzu kontrol edip, gelecek adına daha doğru kararlar vermenizi sağlayabilirsiniz. Bankalardaki ve başka finansal kuruluşlardaki kredi borçunuzu, limitlerinizi, kredi notunuzu takip edip, öğrenebilirsiniz. Dünya çapında sıklıkla kullanılan, itibar göstergersi olarakta kabul edilen findeks ile finansal derece sonuçlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Findeks Ücreti Ne Kadar

Findeks ücretli bir uygulamadır, ve çeşitli paketlere sahiptir. Bu paketler bireysel kullanımda, Klasik, Gold Takipçi, Gold Danışmanlık, Premium, ticari kullanımda ise Findeks Kredi Notu Paketleri, Risk Raporu Paketleri, Çek Raporu Paketleri, Teminat Mektubu Durum Sorgulama Paketleri şeklindedir.

En düşük ücretli aylık klasik paket fiyatı bireysel kullanılar için 4,5 TL + KDV dir. Findeks sitesinden sorgu yapmak için buraya tıklayın.