Erkekleri Elinizde Tutmanın Yolları


Erkekleri Elinizde Tutmanın Yolları

  Biz kadınlar tek bir erkeğe bağlanır ve hayallerimizi onunla süsleriz. El ele tutuşup sinemalara gitmeler, sahil kenarında sabahlara kadar oturmalar hatta yapılan su savaşları, planlanan uçurtma şenlikleri.. Bununla beraber belki de kadınların en çok korktuklarının başında yer alır sevdiği erkeği kaybetmek veya bir başka kadına kaptırmak. Peki, bir erkeği kendine bağlamanın veya sevdiğiniz erkeği, birlikte olduğunuz erkeği elinizde tutmanın yollarını biliyor musunuz?

Erkekleri elinizde tutmak için en etkili silahınız kendinize olan öz güveninizdir. Unutmayın, hiçbir şey kendine güven kadar önemli değildir. Özellikle kız arkadaşlar arasında erkeklere dair dolaşan söylentilere ve taktiklere kulaklarınızı tıkayın ve sevgilinize sadece güvenin. Güvendiğinizi ona hissettirdiğinizde size olan bağlılığı daha da artacaktır. Bazı kızlar karşısındaki erkeğe duygularını açıkça ifade etmenin onu alçaltacağını ve erkeğin egosunu tatmin edeceğini düşünür. Ancak bilmeniz gereken bir şey var ki bu sevginin olmadığı ilişkilerde geçerlidir. İki tarafında aynı duyguları hissettiği ilişkilerde duygularını ifade etmek sevgiyi arttıracaktır. Ona karşı pozitif ve güçlü olun. Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, herşeyi küçümseyen kadınlardan hoşlanmaz. Durum ne kadar kötü olursa olsun sevdiğiniz erkeği elinizde tutmak için bardağın dolu tarafından bakmaya çalışın.

Erkekler anlaşılmaz olarak hem ilgi çekmeyen hem de güzel bayanlardan hoşlanır. Bu sebeple aşırı makyajdan ve gösterişten uzak durun. Sade ve şık bir görünüm yeterli olacaktır. Sevgiliniz sizi, siz olduğunuz için seviyor. Bu sebeple onunlayken taklitçi olmaktan uzak durun. Giyiminizle, duruşunuzla, konuşmanızla kendiniz olduğunuzu ona hissettirin. Sıradan bir bayan arkadaştan öte gitmek istiyorsanız görgü kurallarına dikkat etmelisiniz. Zira erkekler argo konuşan, abartılı kahkahaları olan kızları iyi bir arkadaş olarak görüyorlar. Son olarak kendi vücudunuza karşı takıntılı olmayın. Nasıl ki hiç kimse muhteşem ve kusursuz değilse siz de öyle değilsiniz. Kusurlarınıza kafa yormak yerine onların size farklılık ve çekicilik kattığını hissettirin.