Erkekler Hangi Renk Ruju Sever ?


Erkekler Hangi Renk Ruju Sever ?

   Ruj seçimi erkekleri etkileme konusunda önemlidir. Çünkü erkekler bir bayanda ilk olarak dudaklardan etkilenmekle birlikte yüzün en önemli noktası olan dudaklarda kullandığınız rujun rengi, renk tonları ve koyuluk derecesi de önem arz etmektedir. Bugün sizlere erkekler hangi renk ruju sever? Konusunda yardımcı olarak olduğunuzdan daha da çekici görünmenizi sağlayacağız.

Elbette tüm erkekler aynı renkten hoşlanmaz. Genel ortalama olarak bir bayanda kırmızı ve pembe gibi renkler bayanları erkeklerin karşısında çekici yapan renklerdir. Erkeklerin beğendiği ruj renklerini kullandığınızda hem erkeklere karşı daha alımlı olacak hem de sevdiğiniz bir erkeğe karşı daha çekici görüneceksiniz. Öncelikle tüm erkeklerin genel olarak sevdiği ruj renklerinden başlayarak sonrasında nadirde olsa sevilen ruj renklerini açıklayarak konumuza devam edelim.

Pembe Ruj Rengi

Erkeklerin özelliklede 28 yaşın altında ki erkeklerin en çok sevdiği renk bayanların pembe rujlar kullanmasıdır. Pembe renk ruj sürerek bir erkeği kendinize çekebilmeniz mümkün. Özelliklede pembe gül rengini kullanarak bunun koyu tonlarını seçerseniz ve üzerine parlatıcı uygularsanız sizden güzeli yok demektir. Pembe renk ruj kullanacaklar için birkaç önerimizde olacaktır. Öncelikle pembe renk genç ve zayıf bayanların tercih etmesi gereken ruj rengidir. Olgun ya da balık etli bayanların pembe ruj yerine kırmızı tonlarına yönelmesi daha alımlı görünmelerini sağlayacaktır.

Kırmızı Ruj Rengi

Hemen her bayanın en az 1 kez kullandığı kırmızı ruj rengi erkeklerinde en çok sevdiği renklerdir. Kırmızı rujlar yaş ve giyim tarzınıza göre farklı tonlarını ve farklı koyuluklarını tercih edebilirsiniz. Kırmızı güven, cesaret ve arzuların simgesi olan bir renktir. Kırmızı ruj kullanan bayanlar sadece erkeklerin değil çevrenizdeki herkesin ilgisini çekebilirsiniz.

Nude Rengi Ruj Kullanmak

Günümüzde çok fazla tercih edilmiyor ve modası geçen ruj renklerinden biridir. Kimi erkekler Nude rengi ruj kullanan bayanları itici bulurken kimi erkekler Nude ruj kullanan bayanlara ayrı ilgi duymaktadır. Doğal bir görünüm sağlamak ve koyu makyaj yapan kişilerin kolaylıkla tercih edebileceği bir ruj rengidir.

Turuncu Ruj Rengi

Erkekler kırmızı ve pembeden hoşlandığı kadar turun renkli ruj kullanan bayanlara da ilgi duymaktadır. Girdiğiniz ortamlarda turuncu rujunuzla ayrı bir ilgi odağı yaratabilirsiniz. Elbette kıyafetlerinizin de buna uygun olması gerekmektedir. Aksi taktirde rüküş bir görüntü verirseniz turuncu rujun olumlu bir etkisi kalmayacaktır.

Siyah Ruj Rengi

Son yıllarda kullanılmaya başlayan ve modern erkeklerin ilgisini çekebilecek ruj renklerinden biridir. Bu ruj rengiyle birlikte kıyafet seçiminde ve saç renginizin de aynı tonlarda olması gerekmektedir.